fbpx

Vaikų kampelis

Islamas moko, kad vaikai turi ypatingas teises. Pirmoji ir svarbiausia iš jų yra teisė į religinį ir kultūrinį išsilavinimą. Vaikai turėtų būti mokomi apie savo pareigas Allahui ﷻ, jų tėvams, giminaičiams, draugams, kaimynams ir musulmonų bei ne musulmonų bendruomenėms. Nuo mažens vaikai turėtų būti mokomi apie Allahu Vienumą ir Jo Pranašą ﷺ, žinoti, kas leistina (halal) ir draudžiama (haram) islame, bei apie halal arba haram veiksmų pasirinkimo pasekmes jų gyvenime.

Todėl maloniai raginame tiek jaunus, tiek vyresnius prisijungti prie mūsų vaikų kampelio, kuriame dalinsimės mokymosi literatūra vaikams, pasiūlymais, kaip išmokti ir taisyklingai tarti islamiškus žodžius, bei kita svarbia informacija. Tai daugiau nei tiesiog kvietimas mokytis; tai taip pat galimybė dalyvauti įvairiose aktyviose veiklose, kuriose mokysimės įvairių tautų rankdarbių, įvairių užsienio kalbų, sportuosime, dalinsimės idėjomis apie sveikos mitybos įpročius.

Bendradarbiaujame su Kauno savaitgaline mokykla „Minaretas“, kurioje kartu organizuojame renginius, seminarus ir užsiėmimus vaikams, siekdami įtraukti įvairias veiklas, kurios praturtintų jų gyvenimą. Su meile ir pagarba islamo įsitikinimams ir iš visos širdies tikimės būti jūsų šeimos draugu. Norime dirbti su jumis, kad pasaulis taptų šviesesnis, svetingesnis, kur mokytis yra ne tik naudinga, bet ir malonu. Prisijunkite prie mūsų, kurioje tegu kiekvienas žingsnis būna kupinas linksmybių, mokymosi noro ir draugystės. Tikimės, kad šis skyrelis taps naudingos pažintinės patirties žemėlapiu!

Taip pat norime pakviesti asmenis pasidalinti su mumis bet kokia jūsų pačių sukurta islamiška medžiaga, ir mes mielai ją patalpinsime šiame skyrelyje. Pasiūlymus ir medžiagą galite siųsti el. paštu: info@islamasvisiems.lt