fbpx

"Sakyk: „Iš tiesų mano Viešpats išplečia arba sumažina dalį, kam įsigeidęs iš Savo vergų.“ Jeigu jūs išnaudosite ką nors, Jis papildys tai; Jis - Geriausias iš skiriančių dalį !."

(Koranas 34:39)

Taika jums ir Dievo palaima

Viešoji įstaiga „Švietimas ir paveldas“, turinti paramos gavėjo statusą, vykdo visuomenei naudingą veiklą švietimo, tarptautinio bendradarbiavimo, kultūrinių, religinių ir etinių vertybių puoselėjimo, turizmo, aplinkos apsaugos, sporto plėtojimo, socialinės ir teisinės pagalbos teikimo ir kitose srityse.

Tuo tikslu mūsų įstaiga ruošia projektus ir siekia juos įgyvendinti Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. kalbų mokymai, turizmas, seminarai, konferencijos, tobulinimosi kursai, leidinių vertimai ir pan.).

Ieškodama papildomų galimybių siekti užsibrėžtų tikslų, Viešoji įstaiga kviečia visus galinčius prisidėti prie sėkmingos veiklos ir jos vystymo plėtros.

Kaip paremti mūsų įstaigos „Švietimas ir paveldas“ veiklą?

Mus gali paremti  visi Lietuvos, Europos Sąjungos ir užsienio fiziniai asmenys ir juridiniai asmenys, tarptautinės organizacijos. Savo paramą galite skirti dviem būdais:

1)      Piniginėmis lėšomis, pervesdami jas per Paypal mokėjimo sistemą. Jums nėra būtina turėti Paypal sąskaitą arba registruotis. Pinigų pervedimas vykdomas turint Visa, Master Card ir kitas mokėjimo korteles.

2)      Nepinigine parama, kurią norėdami suteikti, susisiekite su mumis asmeniškai: info@islamasvisiems.lt.

Norėdami paremti kitais būdais, dėl galimybių tai padaryti taip pat prašome rašyti mums elektroniu paštu info@islamasvisiems.lt