Halal maistas Klaipėdoje

muftiate Lithuania HalalHalal (tarti „chalal“) – reiškia, kad produktas neprieštarauja Islamo įstatymams ir yra leidžiamas vartoti. Tai pats svarbiausias  maisto sertifikatas musulmoniškose šalyse. Šis sertifikatas galioja visose musulmoniškose ir arabų šalyse bei Europos ir kitų  šalių musulmonų bendruomenėse.

HALAL vištiena Lietuvoje

Šių firmų šviežia bei šaldyta vištiena (tačiau ne jos gaminiai), net ir nepažymėta Halal lipduku,  yra HALAL. Ją galima įsigyti daugumoje maisto prekių parduotuvių. Visa vištiena yra skerdžiama tik musulmonų ir atitinka visus Lietuvoje patvirtintus Halal skerdimo reikalavimus.

Parduotuvės: 

  • Šaldyti vištienos ketvirčiai DANPO iš Danijos, pažymėti kitokiu HALAL sertifikato ženklu. DanpoJų galima įsigyti PROMO Cash&Carry parduotuvėje, adresu Palangos pl. 16, Sudmantų k., LT-92449, Klaipėdos r., Klaipėda. Išsamiau čia
  • kaisiadoriu-paukstynasAB Kaišiadorių paukštynas. Ruošia šaldytus viščiukus, pažymėtus šiuo HALAL sertifikato ženklu. Jų galima įsigyti Kaišiadorių paukštyno firminėse parduotuvėse. Išsamiau čia
  • unnamedAB Vilniaus paukštynas. Ruošia šaldytus viščiukus, pažymėtus šiuo HALAL sertifikato ženklu. Jų galima įsigyti Taikos pr. 61, Priekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis“, Maximos priekybos centre.